Wybór podkładu - produkty marki Astor

Mezoterapia i fotoodmładzanie

Zabiegi upiększające i medycyna estetyczna to nie tylko operacje inwazyjne. W zasadzie skalpel, wcale naszym zdaniem niesłusznie stał się jednym z symboli medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane za pomocą skalpela są inwazyjne, bolesne i nie odwracalne.

Mogą się także nie udać, dlatego też przedstawimy o wiele lepsze, zdecydowanie nowocześniejsze i naszym zdaniem często skuteczniejsze metody pozwalające na zachowanie przez długi czas zdrowego wyglądu, a nawet na odmładzane skóry. Jedna z metod, a mianowicie mezoterapia szczecin wywodzi się konkretnie z dermatologii, ale jak się okazuje znakomicie sprawdza się także w przypadku zabiegów estetycznych, które wykonuje się po to aby zagwarantować pacjentom młody wygląd.

Choroby skóry

FotoodmładzaniePoczątkowo, przy chorobach skóry metoda ta polegała na wprowadzaniu, oczywiście z pomocą zastrzyków, po skórę, odpowiednich substancji leczniczych. Można było wprowadzić lek do głębszych warstw skóry, jeśli uznano że w tym miejscu lek ten był jak najbardziej potrzebny. Jak się okazało, tą samą metodą można wykorzystać przy zabiegach estetycznych. Możliwa jest szybsza regeneracja skóry, czy też likwidacja zmarszczek, ale niektóre z zabiegów tego typu muszą być często powtarzane, aby mogły przynosić stosowne rezultaty. Metoda ta ma jednak także pewne wady, mianowicie nie zawsze można ją zastosować, ale przeciwwskazań jest doprawdy nie wiele. Jednym z nich jest ciąża czy też alergia, które to wykluczają pacjentów ze znacznej liczby zabiegów.

Cukrzyca

SpaAle też osoby chore na cukrzycę, nie mogą się takiemu zabiegowi poddawać. Odmładzać skórę można także stosując laser szczecin. Laserowe fotoodmładzanie szczecin jest bezpieczniejsze i nie ma tutaj tak wielu czynników dyskwalifikujących pacjentów do poddania się takiemu zabiegowi. Efekty w przypadku obu tych typów zabiegów mogą być widoczne dopiero po poddaniu się kilku seriom zabiegów, ale za to rezultaty są znakomite, bez potrzeby stosowania skalpela. Zabiegi upiększające, tego typu oferowane są przez coraz większą liczbę salonów kosmetycznych. Można zapisać się na niektóre z nich także do profesjonalnych dermatologów, o ile zajmują się oni medycyną estetyczną.

Przeczytaj również:

Leave a Reply