Masaż

Mezoterapia w ośrodku spa

Jeśli chcesz przywrócić skórze zdrowy, piękny wygląd i sprawić, by była aksamitna w dotyku, doskonałą propozycją będzie dla Ciebie pobyt w jednym z ośrodków spa, oferujących szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych, leczniczych i treningowych.

Jedną z dostępnych możliwości jest mezoterapia Szczecin – jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Do wyboru mamy dwie opcje: mezoterapię igłową i bezigłową. Pierwsza z nich polega na wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo specjalnych substancji leczniczych za pomocą mikroigieł.

Inny sposób

Błękitna lagunaDrugi rodzaj mezoterapii odbywa się za pomocą wysyłania impulsów elektrycznych, które redukują zmarszczki i zwalczają cellulit. W obu przypadkach uzyskujemy piękną, zregenerowaną i zdrową skórę. Innym popularnym zabiegiem jest mikrodermabrazja Szczecin, czyli delikatny peeling, który złuszcza skórę warstwa po warstwie, jednocześnie ją rozjaśniając. Ten nowoczesny i w pełni bezpieczny zabieg zyskuje obecnie coraz większe uznanie i polecany jest dla osób w każdym wieku.

Terapia laserowa

Najczęściej stosowaną metodą w pielęgnacji skóry jest obecnie terapia laserowa, używana w kosmetyce estetycznej, a także pomocna przy kontuzjach. Laser Szczecin stosowany jest w depilacji, przebarwieniach skóry, fizykoterapii oraz foto-odmładzaniu. To metoda sprawdzona i całkowicie bezpieczna, gwarantująca szybkie i długotrwałe efekty.

Oferty indywidualne

Kolorowe kamienieWszystkie wymienione powyżej usługi dostępne są w ośrodkach spa w ofertach indywidualnych i grupowych. Jeśli chcemy zafundować sobie chwile relaksu z najbliższą osobą, możemy zakupić atrakcyjne pakiety spa dla dwojga, obejmujące masaże, aromatyczne kąpiele i dodatkowe atrakcje. To doskonały pomysł na prezent z okazji ślubu, urodzin czy innej okazji. Ciekawą opcję stanowi również połączenie pobytu w spa z noclegiem w komfortowym hotelu. W zależności od potrzeb możemy wybrać pakiet całodniowy lub sezonowy, możliwy do wykorzystania w danym miesiącu. W ofercie spa znajdziemy również specjalne propozycje dla dzieci oraz firm.

Przeczytaj również:

Leave a Reply