Kobieta w spa

Nadmorskie ośrodki spa

Nadmorskie ośrodki spa oferują nam obecnie wiele różnorodnych opcji, dotyczących zabiegów leczniczych, pielęgnacyjnych, relaksujących i kosmetycznych. W jednym i tym samym miejscu możemy skorzystać z aromatycznej kąpieli, profesjonalnego wykonania makijażu, depilacji, zajęć fitness, a nawet rehabilitacji.

Jednym z wielu zabiegów, wykonywanych w nadmorskich spa jest usuwanie owłosienia Szczecin, wykonywane nowoczesną metodą za pomocą lasera IPL. Oferta obejmuje bezbolesną depilację wszystkich partii ciała, nie wymagającą wielu zabiegów i zapewniającą efekt na dłuższy czas.

Zabiegi antycellulitowe

SPAPanie z pewnością zainteresują również zabiegi antycellulitowe Szczecin, które poprawiają krążenie, relaksują i pomagają usunąć toksyny z organizmu. Zabieg wykonywany jest na wybraną partię ciała z użyciem specjalnych preparatów, które modelują sylwetkę. Innym zabiegiem leczniczo-kosmetycznym, wykonywanym w nadmorskim spa, jest zamykanie naczynek Szczecin, wykonywane bezpieczną metodą laserową. Pozwala ona uniknąć operacji i usunąć pajączki czy żylaki w nieinwazyjny sposób. Trzeba pamiętać jednak, że przed każdym takim zabiegiem konieczna jest konsultacja kosmetyczna.

Zajęcia fitness i relaks

Zabiegi lecznicze i kosmetyczne nie wyczerpują całkowicie oferty ośrodków spa. Skorzystamy w nich również z zajęć fitness i relaksacyjnych, kształtujących sylwetkę, a także najróżniejszych zabiegów relaksacyjnych, jak np. masaże czy kąpiele. Z tego typu zabiegów można skorzystać w ramach pakietu spa dla dwojga, dostępnego w różnych wariantach godzinowych lub karnetach miesięcznych. W zależności od wybranej opcji pakiety oferują m.in. relaksujące masaże, kąpiele czy pobyt w sferze Welness.

Wspólne chwile

SPAMogą być zarówno wspaniałą okazją do wspólnego relaksu, jak i niezapomnianym prezentem dla bliskiej osoby. Ośrodki spa posiadają również specjalne oferty, dzięki którym zorganizujemy na ich terenie wieczór panieński czy kawalerski, miodowy weekend, a także inne imprezy okolicznościowe. Każda z nich na pewno dostarczy nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Przeczytaj również:

Leave a Reply