Nauka języka w wakacje – czy warto?

Nauka języka w wakacje – czy warto?

Wakacje to czas, w którym dzieci w końcu mogą dłużej pospać i nie martwić się o zadaną pracę domową czy zapowiedziany sprawdzian. Wielu rodziców chce jednak, aby nie były to całkowicie zmarnowane dwa miesiące, spędzony przez dziecko przy komputerze. Jednym z pomysłów na zorganizowanie mu czasu wolnego są obozy językowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie ma sensu długo się zastanawiać, ponieważ takie wyjazdy są idealnym sposobem na rozwinięcie umiejętności językowych każdego młodego człowieka.

Najlepsze metody

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu wyjazdów, nasza firma opracowała niezwykle skuteczne metody nauczania języków obcych. Jest ona ukierunkowana na stały kontakt kursanta z „żywym” językiem oraz stwarzanie mu możliwości posługiwania się nim w praktyce. Kolejni zadowoleni uczestnicy naszych obozów są najlepszym dowodem na to, iż ten sposób działa oraz przynosi wspaniałe rezultaty. Warto zatem poświęcić część wakacji na bardzo przyjemne zdobywanie wiedzy.

Mnóstwo atrakcji

Jak można się domyślić wyjazdy na obozy językowe nie koncentrują się wyłącznie na nauczaniu języka. To przecież obóz wakacyjny, a zatem na liście aktywności musi znaleźć się zwiedzanie oraz błogi wypoczynek. W trakcie organizowanych przez nas wyjazdów nikt nie zaznaje nudy! Wciąż coś się dzieje, a uczestnicy obozu czasem nawet nie zdają sobie sprawy, że w trakcie zabawy albo wycieczki nadal się uczą i zdobywają niezwykle cenne umiejętności, na przykład komunikowania się w językach obcych.

Doskonali opiekunowie

Nad postępami dzieci i młodzieży uczestniczącej w obozach językowych, czuwają najlepsi specjaliści. Oczywiście posiadają oni ogromną wiedzę, ale przede wszystkim potrafią w niebanalny sposób przekazać ją dzieciom oraz młodzieży. Jesteśmy przekonani, że dzięki swojemu doświadczeniu, umiejętnościom i charyzmie, będą oni w stanie nauczyć każdego uczestnika obozu jeszcze lepszego posługiwania się językiem obcym. Tym bardziej, że nauka ta odbywa się w fantastycznych miejscach i wyjątkowo przyjaznej atmosferze.

Przeczytaj również:

Leave a Reply