Ośrodki spa

Ośrodki spa

Ośrodki spa oferują nam obecnie różnego typu zabiegi pielęgnacyjne i inne zajęcia, sprzyjające chwilom relaksu i wytchnienia po pracowitym tygodniu. Znajdziemy wśród nich m.in. popularne masaże, kąpiele, a także typowe zabiegi kosmetyczne: manicure, pedicure, makijaż dzienny i wieczorowy, nakładanie henny.

Pakiety spa

ręczniki i kamienie spaJeśli chcemy skorzystać z kilku zajęć w jednym dniu lub zamówić serię zabiegów na cały miesiąc, najlepszą opcją będą pakiety spa, dostępne w wielu opcjach do wyboru: m.in. pakiety indywidualne, dla dwojga, sezonowe i inne. Oprócz oferty pielęgnacyjnej i kosmetycznej ośrodki spa wykonują także specjalistyczne zabiegi, poprawiające kondycję skóry i sylwetki. Należy do nich m.in. złuszczenie naskórka Szczecin, czyli delikatny peeling, który usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry.

Foto-odmładzanie

Ciekawą propozycję stanowi również foto-odmładzanie Szczecin, wykonywane za pomocą nowoczesnego lasera na skórze szyi, dekoltu, twarzy, ramion i dłoni. Zabieg pozwala wygładzić drobne zmarszczki i usunąć uszkodzenia skóry, powstałe pod wpływem działania słońca. W ofercie nowoczesnych ośrodków spa znajdziemy ponadto zajęcia rehabilitacyjne i fitness, konsultacje dietetyczne i profilaktyczne, depilację laserem IPL, zabiegi odchudzające i z zakresu kosmetyki estetycznej, możliwość skorzystania z solarium, a także zajęcia dla kobiet w ciąży.

Bony podarunkowe

SpaWspaniałym prezentem dla bliskiej osoby mogą być bony podarunkowe, pakiety spa, a także oferta na wyjątkowe okazje: dla narzeczonych, na wieczór panieński, weekend miodowy i inne imprezy okolicznościowe. Oferta jest bardzo rozbudowana, co pozwala znaleźć opcję w pełni dopasowaną do swoich potrzeb. Możemy połączyć relaks w spa z pobytem w luksusowym hotelu, wybrać odpoczynek w specjalnie przygotowanej sferze Wellnes lub zamówić pobyt w spa dla pracowników swojej firmy. Różnorodne zabiegi lecznicze, kosmetyczne i pielęgnacyjne pomogą nam utrzymać zdrowie, zadbać o odpowiednią kondycję, odzyskać harmonię, a przy tym dostarczą okazji do niezapomnianego relaksu.

Przeczytaj również:

Leave a Reply