Kobieta w SPA

Ośrodki wypoczynkowe SPA

Ośrodki wypoczynkowe z pakietem usług leczniczych i kosmetycznych to coraz chętniej wybierana forma spędzania wolnego czasu. Nic zresztą dziwnego – w końcu weekend spa dla dwojga to wspaniała okazja do relaksu i zregenerowania sił.

Aby z niej skorzystać, wystarczy nabyć pakiet spa dla dwojga, obejmujący m.in. masaże, wspaniałe aromatyczne kąpiele, zabiegi lecznicze lub kosmetyczne, a czasem również miły dodatek w postaci lampki szampana.

SPA i luksusowy hotel

SPAPakiety obejmują różne opcje do wyboru – niektóre z nich łączą zabiegi w spa z pobytem w luksusowym hotelu, inne przeznaczone są dla narzeczonych, jeszcze inne dotyczą zabiegów jednodniowych, trwających kilka godzin. Do dyspozycji mamy również sezonowy pakiet spa dla dwojga, realizowany w określonej porze roku. Dużą popularnością ze względu na nadmorski jodowy klimat cieszą się ośrodki spa nad Bałtykiem, oferujące wypoczynek w wygodnych hotelach, połączony z szeregiem zajęć pielęgnacyjnych i zdrowotnych.

Konsultacje dietetyczne

Oprócz zabiegów typowo relaksacyjnych dają one również możliwość konsultacji dietetycznych, treningów oraz zajęć fitness. Okazję do zrzucenia paru zbędnych kilogramów zyskamy, wybierając zabiegi odchudzające Szczecin. W ofercie ośrodków spa skorzystamy również z zajęć dla kobiet w ciąży, zabiegów rehabilitacyjnych, odmładzających, kształtujących sylwetkę, upiększających ciało, przywracających harmonię, a także uzupełniających zabiegów kosmetycznych: manicure, pedicure, henny, wykonywania makijażu dziennego i wieczorowego.

Usuwanie przebarwień

SPAJeśli interesuje nas kosmetyka ciała, odpowiednią propozycją z pewnością będzie usuwanie przebarwień Szczecin, dotyczące m.in. twarzy, dłoni, szyi i dekoltu. W zabiegach tego typu wykorzystywane są najnowsze technologie i osiągnięcia medyczne, gwarantująca bezpieczeństwo i powodzenie zabiegu. Praktycznie każdą z wyżej wymienionych ofert można zrealizować w pakiecie weekend spa dla dwojga – jedynie od nas zależy, jakie zabiegi uznamy za wyjątkowo relaksujące i sprzyjające niezapomnianemu spędzeniu czasu z najbliższą osobą.

Przeczytaj również:

Leave a Reply