W poszukiwaniu biura do wynajęcia

W poszukiwaniu biura do wynajęcia

Praktycznie każdy przedsiębiorca w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej zostaję przynajmniej raz zmuszony do przeniesienia się do nowego biura.

Wydaję się to czynnością niezwykle prostą, zwłaszcza w dużych miastach typu Warszawa. W rzeczywistości jest to proces długotrwały oraz męczący.

Sprawdź również http://www.officemap.pl/

Lokalizacja

Kiedy już zaczynamy szukać swojego wymarzonego biura w Warszawie, szybko okazuje się, że duża liczba ofert, które znajdziemy w Internecie lub w prasie jest zwyczajnie nieaktualna. Oznacza to, że poświecimy wiele czasu i energii na przeglądanie ofert, które są nam kompletnie nieprzydatne. Okażę się też, że wiele z nich jest opisana niefachowo, a czasami zawiera informacje niezgodne ze stanem faktycznym. To z kolei skutkuje, obejrzeniem miejsc, których przydatność z naszego punktu widzenia jest mocno dyskusyjna.

Dużo prościej i szybciej jest skorzystać z wyszukiwarki, która pełni jednocześnie role bazy danych. Znajdują się tam tylko aktualne oferty biur do wynajęcia, a system jest na tyle wygodny, że pozwala nam na błyskawiczne określenie wszelkich interesujących nas parametrów i wyeliminowanie ofert, które z naszego punktu widzenia są nieinteresujące. Jeśli szukamy na przykład biura w centrum stolicy, to musimy jedynie wpisać w wyszukiwarce biura do wynajęcia warszawa – śródmieście i aplikacja wyświetli nam tylko i wyłącznie lokalizacje znajdujące się w bezpośrednim centrum Warszawy. Dodatkowo możemy określić maksymalną i minimalną powierzchnie biura oraz cenę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za wynajem.

Wyszukiwarka pozwala też określić, w jakim budynku chcemy mieć biuro

Czy ma być to kamienia, czy też nowoczesny wieżowiec. Możemy zaznaczyć interesujący nas rok oddania biura do eksploatacji, a nawet jego odległość od lotniska i to czy ma być ono zlokalizowane w płatnej strefie parkowania, a wokół niego mają być tereny zielone. Dzięki temu możemy w maksymalnie szczegółowy sposób określić interesującą nas lokalizacje i oszczędzić sobie czas przy przeglądaniu nieprzydatnych nam ofert.

Przeczytaj również:

Leave a Reply